top of page

Aramıza Katıl

Seni Takıma Bekliyoruz!

Kadıköy Rugby İstanbul 'da faaliyet gösteren bir rugby takımıdır. Hedefimiz Türkiye'de Rugby sporunu geliştirmek, yeni sporcular yetiştirmektir. Bu nedenle her yaştan her seviyeden oyuncu için takımlarımız mevcut. Rugby Türkiye 'de son yıllarda hızla gelişmekte. Kadıköy Rugby olarak yurtiçi ve yurtdışında bir çok turnuvaya katılmaktayız. Bünyemizde deneyimli Rugby milli sporcularımız bulunmakta ve her sene yeni milli oyuncular çıkarmaktayız..

Aramıza katılmak istiyorsan ve aklında sorular var ise bir kısmını biz yanıtladık.

Geri kalanlar için bizimle iletişime geçebilirsin.

Elbette. Takımımızda her seviyede oyuncu bulunuyor. Daha önce rugby oynamamış olabilirsin. Kulübümüzün amaçlarından biri de Türkiye’de bu sporu geliştirmek ve ülkemizde bu sporun daha çok insana ulaşmasını sağlamak. Sen de bu sporu öğrenmek ve oynamak istiyorsan aramıza katılmak için çekinme!

Daha önce rugby oynamadım. Takıma katılabilir miyim?
 

Kimler rugby oynayabilir?

Rugby herkes oynayabilir. Kadıköy Rugby olarak kadın, erkek ve U18 erkek takımlarımız bulunuyor. Rugby oynamak için boyun, kilon, yaşın ve cinsiyetin önemli değildir.

Takıma nasıl katılabilirim?

Bizimle buradan iletişime geçerek antreman saatlerini öğrenebilirsin. Sitemizin iletişim bölümünde mesaj kutumuz bulunuyor. Ayrıca Facebook, Instagram ve Mail aracılığı ile antrenman saatlerimizi öğrenebilirsin. Tek yapman gereken o gün orada olmak.

bottom of page