top of page

Duyuru

Geçtiğimiz günlerde kulüp sayfamızdan yaptığı duyuru ile Julien Treu, bitmek bilmeyen enerjisini Ragbi Lig Derneği’nin (TRLA) gelişimine ayırmak adına kulübümüzdeki görevlerinden ayrılmıştır. 2006 yılından bu yana hem oyuncu, hem antrenör hem de kulüp başkanı olarak, Kadıköy Ragbi SK bünyesinde sayısız başarıya imza atmış Julien Treu’ya Kadıköy Ragbi camiası olarak sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Şimdiye kadar kulübümüz için gösterdiği eşsiz çaba, bize kattığı tecrübeler ve miras bıraktığı ragbi kültürü için kendisine minnettar olduğumuzu buradan tekrar belirtmek isteriz.

Kadıköy Ragbi SK olarak bu gelişme üzerine yapılan olağanüstü genel kurul neticesinde hem yönetim hem de teknik kadro anlamında yeni bir yapılanmaya girmiş bulunmaktayız. 2011 yılında 35 kişilik kadrosuyla yeniden yapılanan kulübümüz, 2014 yılından beri kadın takımıyla da başarılı işlere imzasını atmakta ve Türkiye’de ragbinin gelişimine katkı sağlamaktadır.

Bu gelişmeler üzerine yapılan genel kurul neticesinde, 2011 yılından beri hem oyuncu, hem de yönetim kurulu üyeliği olarak camiamızda görev alan Ahmet Eren Kılıç’ın Kadıköy Ragbi SK’nin yeni başkanı olduğunu kamuoyuna duyurmak isteriz. Yine kulübümüzün kadın takımı oyuncularından ve yönetim kurulu üyelerinden olan Şafak Öztürk’ü Kadıköy Ragbi SK başkan yardımcılığı görevi için kutluyoruz.

Teknik kadromuzda ise, erkek takımımızın antrenörü olarak Oğulhan Kabadayı, kadın takımımızın antrenörü olarak Doğan Doğan takımlarımızın başında olacaktır. Yeni görevlerinde kendilerine başarılar diliyoruz.

Saygılarımızla.

KADIKÖY RAGBİ SK YÖNETİM KURULU

bottom of page